Servisní středisko

Přehled služeb

SVOZ ZAKÁZEK Z CELÉ ČR

Na našem webu můžete objednat svoz Vašeho zařízení do servisu z celé ČR! Platíte vždy jen dopravu do servisu. Při zaslání zařízení zpět k Vám není účtováno přepravné a to i v případě, že neproběhne oprava.

SVOZ KURÝREM V RÁMCI PRAHY

V rámci Prahy nabízíme možnost objednat svoz Vašeho zařízení do servisu prostřednictvím kurýrní služby. Váš výrobek je v servisu ještě v den objednání a technik na něm začíná ihned pracovat. V případě expresního příplatku může odcházet opravený přístroj zpět k Vám ve stejný den, kdy byl doručen do našeho servisu. Při zaslání zařízení zpět k Vám není účtováno přepravné a to i v případě, že neproběhne oprava.

ZAPŮJČENÍ PŘÍSTROJE PO DOBU OPRAVY

Víme, že je pro Vás důležité zůstat stále v kontaktu. Po dobu opravy Vám na požádání zapůjčíme náhradní přístroj (platí pouze pro opravy iPhone). Množství zápůjčních přístrojů je omezené.

OVĚŘENÍ ZÁRUKY APPLE NA VAŠE ZAŘÍZENÍ

Pře webové rozhraní našich stránek můžete zaslat údaje Vašeho zařízení a my ověříme, zda máte zařízení ještě v záruce. Ušetříte tak zbytečné náklady za placenou opravu, pokud bude možné opravit vadu v rámci záruky.

MOŽNOST KOMBINOVAT ZPŮSOB DORUČENÍ A VYZVEDNUTÍ SERVISNÍ ZAKÁZKY

Na našem webu máte možnost vybrat si různé kombinace způsobu doručení a vyzvednutí Vašeho zařízení do a z opravy. Je možné např. zaslat zařízení k opravě přepravcem, či kurýrem a po opravě jej osobně vyzvednout na centrále, nebo na některé z našich prodejen iSETOS. Další možnosti viz objednání přepravy.

ZÁRUKA NA PRÁCI A NÁHRADNÍ DÍLY 6 MĚSÍCŮ

Na všechny opravy provedené v rámci našeho servisu platí záruka 6 měsíců od data převzetí opraveného zařízení zákazníkem.

ZAVOLÁME VÁM

Zanechte na našem webovém formuláři Váš dotaz a telefonní číslo na Vás a náš technik Vás bude kontaktovat.

Seznam míst kde můžete osobně předat svoje zařízení do servisu:

Sledujte nás
Instagram YouTube Facebook Twitter